bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Дискусія «Навіщо інтегрувати соціальні бульбашки й хто такі соціальні брокери?»

Інститут лідерства та управління спільно з Соціальною агенцією  Fama взялись за дослідження практик соціального брокерства, успішних і не дуже, та викристалізувала фактори, що визначають успішну взаємодію. 

Ви, мабуть, чули про так звані «соціальні бульбашки»?

Цифрові комунікації, соціальні медіа пришвидшили утворення таких «бульбашок», і кинули виклик наявним форматам суспільної взаємодії. Чим менше «бульбашки» взаємодіють між собою, тим легше впливати та поляризувати їх.

Інститут лідерства та управління (ІЛУ) зацікавився – а що чи хто впливає на проникливість соціальних груп та створює передумови для їхньої взаємодії? Ми називаємо таких людей «соціальними брокерами», а саму практику «соціальним брокерством». Наприклад, місцеві ради, в ідеалі, мали б бути командою соціальних брокерів.

Команда дослідників ІЛУ спільно з Соціальною агенцією Fama взялась за дослідження практик соціального брокерства, успішних і не дуже, та викристалізувала фактори, що визначають успішну взаємодію.

Приєднуйтесь до дискусії, в рамках якої:

- представимо результати дослідження;
- поміркуємо над тим, чим сьогодні варто озброюватись громадським лідерам, щоб досягати спільних цілей та будувати тривалий діалог між різними соціальними групами;
- обговоримо як створити передумови для формування нового соціального договору.

Учасники та учасниці дискусії:

Мар’яна Малачівська, соціологиня, засновниця Соціологічної агенції Fama
Руслан Савчинський, соціолог
Оксана Дащаківська, політологиня, керівниця Західноукраїнського представництва МФ «Відродження»
Наталя Бордун, засновниця Інституту лідерства та управління УКУ

27 травня о 16:00 поговоримо наживо про важливі інгредієнти для впливової «брокерської практики», про дослідницькі знахідки, висновки та плани.

Зареєструйтеся зараз: https://bit.ly/2LIkBHA

Контакти

  • https://www.facebook.com/events/558976458383352/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.