bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Онлайн-флешмоб «Підпишемо петицію разом»

Центр гендерної культури (м.Харків) закликає всіх небайдужих українців та українок долучитися до онлайн-флешмобу #Підпишемо_петицію_разом та підписати важливий електронний документ у сфері протидії насильства. 

24 лютого 2020 року на сайті офіційного інтернет-представництва Президента України зареєстровано важливу петицію стосовно ратифікації Конвенції Ради Європи про запобігання насильству щодо жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами (Стамбульська конвенція). 

Ініціаторкою петиції стала Зінчук Вікторія Олександрівна. 

Чому це є важливим для України? 

Існує багато аргументів на користь ратифікації документу (далі з тексту елетронного документу) : ” Стамбульська конвенція визнана найвищим міжнародним стандартом у попередженні та боротьбі з насильством щодо жінок та домашнім насильством. Конвенція спирається на системний підхід, у рамках якого зазначені явища розглядаються не як особисті проблеми особи або внутрішні конфлікти родини, а як порушення прав людини, відповідальність за реагування на які лежить у тому числі на соціальних інститутах та державах.

Стамбульська конвенція допомагає державам впроваджувати дієві інструменти для захисту своїх громадян та громадянок. Документ розроблений з метою ефективно протистояти широкому спектру явищ, серед яких психологічне насильство, фізичне насильство, сексуальне насильство, передусім зґвалтування, примусовий шлюб, примусовий аборт, примусова стерилізація, каліцтво жіночих статевих органів, злочини в ім’я так званої «честі», переслідування, сексуальні домагання…”.

Але, не дивлячись на важливість та актуальність ініціативи, на жаль, збір підписів триває дуже повільно: на сьогодні зібрано 11658 підписів з потрібних 25 000. 

Залишається менше місяця! Проте можливо зараз, мобілізуючись у непростих умовах карантину, нам всім вдасться об’єднатися та зареєструвати цей важливий документ, який стане у майбутньому гарантом на захисті прав та свобод дівчат та жінок! 

Ознайомитись більше з текстом та підписати петицію можна за посиланням:
https://petition.president.gov.ua/petition/87528?fbclid=IwAR3AQxmbE0oG8g-16aUP6iBtRxl0lk02GK6wK9LxJDXSAW6G98t0Me6xmo4.

Важливий момент: обов’язкова АВТОРИЗАЦІЯ

Контакти

  • Дарія Велигодська - менеджерка з комунікацій
  •  0506086664
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.