bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс від АЮКУ «FIN $kills»: прокачай свої скіли з фінансової грамотності

Асоціація юридичних клінік України оголошує Конкурс «FIN $kills» з розробки правопросвітніх матеріалів. 

Ми скучили за Street Law! А ви? Впевнені, що також, адже жодна якісна платформа для онлайн спілкування не замінить інтерактивних занять та живого спілкування. Запевняємо, що попереду ще багато цікавих офлайн подій, які планує Асоціація юридичних клінік України.

А поки, пропонуємо використати напрацьовані скіли з розробки правопросвітніх матеріалів та проведення занять за методикою Street Law і підготуватись вийти з карантину з цікавими інтерактивними матеріалами.

Щоб додати натхнення та мотивації, Асоціація юридичних клінік України оголошує Конкурс «FIN $kills» з розробки правопросвітніх матеріалів. Приємні нагороди та цікаві івенти – гарантуємо. До участі запрошуються студенти-консультанти юридичних клінік.

Тема Конкурсу більш ніж актуальна - «Фінансова грамотність та захист прав споживачів фінансових послуг», адже кількість звернень до юридичних клінік з питаннями проблемних кредитів, протиправних дій колекторів та фінансових шахраїв, постійно зростає. А молодь потребує підготовки до самостійного планування власного бюджету та знання основ фінансової грамотності.

Що ж потрібно для участі у Конкурсі?

  1. Сформувати команду у складі 3х осіб (керівник команди – викладач-куратор, 2 студенти-консультанти).
  2. Обрати одну категорію Конкурсу або одразу усі, які є найбільш цікавими саме для вас, зважаючи на те, що перша категорія є обов’язковою.

Категорії Конкурсу:

1.    Інтерактивний урок за методикою Street Law (обов’язкова категорія Конкурсу)

2.      Графічна правопросвіта (інфографіки, буклети, плакати, тощо)

3.      Правопросвітній відеосюжет (художній або анімаційний)

4.      Інтерактивна гра (настільна, комп’ютерна, мобільний додаток)

5.    Розробити креативний правопросвітній продукт згідно вимог Положення та до 31 травня 2020 року подати заявку на участь у конкурсі у гугл формі за посиланням: https://forms.gle/G96oAABRkLiQ1Dfr7 та додатково надіслати конкурсні роботи на електронну пошту Конкурсу: alcustreetlaw@gmail.com

 6.    Дочекатись результатів відбору конкурсних робіт, який триватиме до 15 червня 2020 року та отримати запрошення стати учасником масштабного Фестивалі Street Law, який організовує Асоціація (дата та деталі проведення будуть повідомлені пізніше).

За результатами оцінювання буде відібрано 10 команд, які стануть учасниками Фестивалю.

 5.    Розробити круту презентацію своїх робіт та приїхати інтерактивно та драйвово провести час з однодумцями на Фестивалі Street Law.

 6.    Отримати максимум призів та вражень від участі у Фестивалі.

 Деталі проведення Конкурсу, конкурсні вимоги та критерії оцінювання конкурсних робіт читайте у Положенні про Конкурс.

Контактна особа:

Катерина Дацко - координаторка Конкурсу

тел. 0672718182

alcustreetlaw@gmail.com

Конкурс проводиться завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку в рамках гранта, наданого Проектом USAID “Трансформація фінансового сектору”.

Контакти

  • Катерина Дацко – координаторка конкурсу “FIN $kills”
  • тел.: 0672718182
  • e-mail: alcustreetlaw@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.