bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

СОС Дитячі Містечка запрошує на безкоштовні вебінари від психологів

СОС Дитячі Містечка Україна продовжують серію просвітницьких та підтримуючих онлайн-зустрічей. 

Розклад і теми:
21.04 о 16.00 «Карантин як додатковий ресурс для налагодження особистих стосунків», спікер – Валентина Рокун

24.04 о 16.00 «Безпека підлітків у мережі», спікер – Ольга Мельник

Для участі у вебінарах зареєструйтесь за посиланням: https://forms.gle/Gtwk6eyCfbYuBMeu8

Щоб приєднатися до вебінарів, перейдіть за посиланням https://zoom.us/s/5155427115 або використайте код ідентифікатор - 5155427115 на сайті https://zoom.us/

Більше інформації про вебінари та спікерів на фб-сторінці організації: https://www.facebook.com/sos.cv.ua/

СОС Дитячі Містечка Україна - благодійна недержавна організація, що розпочала діяльність у 2003 році та працює задля попередження сирітства в Україні, розвитку сімейних форм виховання для дітей, позбавлених батьківського піклування та підтримки молоді, яка виходить з-під опіки. Організація є членом міжнародної федерації SOS Children’s Villages International (SOS Kinderdorf). СОС Дитячі містечка Україна працює відповідно до конвенції ООН про права дитини та поширює її принципи.

СОС Дитячі Містечка – єдина організація в Україні, що комплексно підходить до проблеми сирітства, працюючи не лише з наслідками, а й над профілактикою. За 16 років роботи в Україні, завдяки організації понад 250 дітей отримали нові родини, понад 5 тис дітей залишилися у рідних сім’ях та отримують належне батьківське піклування, понад 80 тис дітей та дорослих отримали допомогу.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.