bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Магістерські програми з державного управління в США

Долучайся до нашої презентації, яку проводитиме Вікторія Барбанюк, випускниця програми MPA всесвітньо визнаного факультету Міжнародних та державних справ, який знаходиться в університеті Колумбії. Вікторія закінчила програму у травні 2019.

Чи розглядаєш ти кар’єру в уряді або в неприбуткових організаціях? Маєш бажання працювати на держслужбі та сприяти загальному благу суспільства? Тоді ступінь магістра державного управління (MPA) або політики (MPP) може Тобі підійти.

Студенти які отримують ступінь MPA/MPP в США вивчають аналіз даних, фінансовий та проектний менеджмент, економетрику та багато інших предметів, які надають всі необхідні навички для вирішення громадських та глобальних проблем.

Долучайся до нашої презентації, яку проводитиме Вікторія Барбанюк, випускниця програми MPA всесвітньо визнаного факультету Міжнародних та державних справ, який знаходиться в університеті Колумбії. Вікторія закінчила програму у травні 2019 та зараз працює Старшим аналітиком в CIVITTA, одній з найкращих консалтингових фірм у Центральній та Східній Європи.

Презентація проходитиме англійською мовою.
Презентація проводиться тільки онлайн. Для перегляду зареєструйся за посиланням:
https://zoom.us/webinar/register/WN_6CvVzdGGSky9BwF1l57QEw

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.