bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Як підготуватись до стандартизованих тестів для вступу на магістерські та докторські програми в США

 

Радниця EducationUSA з питань вищої освіти в США розкаже про те, як збільшити свої шанси на успіх під час здачі GRE і які ресурси для підготовки доступні для іноземних студентів.

Хочеш вступити на магістерські або докторські програми в США? Більшість університетів вимагають результатів Graduate Records Examination (GRE) - найбільш поширеного стандартизованого тесту для вступу на магістерські та докторські програми в США та у світі.

Що очікувати на GRE? Чи обов’язково складати GRE? Як і коли краще починати готуватися до цього екзамену, щоб отримати найвищі бали? Яке значення мають отримані бали у процесі вступу?

Радниця EducationUSA з питань вищої освіти в США розкаже про те, як збільшити свої шанси на успіх під час здачі цього екзамену і які ресурси для підготовки доступні для іноземних студентів.

Презентація проходитиме англійською мовою.

Презентація проводиться тільки онлайн. Для перегляду зареєструйся за посиланням https://zoom.us/webinar/register/WN_WTNuOh21RT-zKjCsyeGLdg

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.