bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Відкрита лекція «Логічне судження» в рамках курсу «Критичне мислення» у м.Суми

Всіх охочих запрошують на відкриту лекцію «Логічне судження» в рамках курсу «Критичне мислення». м.Суми, 12 березня 2020 року о 18:00 в ауд. 115 Конгрес-центру СумДУ. Вхід вільний.

м.Суми, 12 березня 2020 року о 18:00 в ауд. 115 Конгрес-центру СумДУ.
Вхід вільний.
ФБ-івент заходу: https://www.facebook.com/events/507605889945037/

Лектор, доцент Сумського державного університету Олег Туляков, разом з учасниками детально розгляне такі поняття, як “склад судження”, “види судження”, “модальність суджень”, а також “складні судження”.

Довідково:
Олег Туляков почав викладати науки про мислення з 1998 року. З 2017 року почав викладати основи мислення не тільки для студентів, але й для широкого загалу, використовуючи при цьому формати відкритих лекцій з інтерактивними елементами. Зараз він активно популяризує філософське знання.

Тренінг реалізує ГО «Центр освіти впродовж життя» в рамках проєкту «Центр освіти і навчання дорослих м. Суми: професійна та громадянська освіта на службі розвитку громади» за підтримки DVV International в Україні та сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).
https://www.facebook.com/AuswaertigesAmt

Контакти

  • info@congress.sumdu.edu.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.