bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Лекція з сучасного мистецтва англійською мовою

Запрошуємо всіх охочих на англомовну лекцію з сучасного мистецтва “Нові форми, нові месседжі, нові зв’язки” від мистецтвознавеця Уілсона Алекса Фішера.

м. Суми: 4 березня 2020 о 18:00 в ауд. 213 (Центр освіти впродовж життя) Конгрес-центру СумДУ 
Вхід вільний.

ФБ-івент заходу: https://www.facebook.com/events/189164039162986/

Алекс Фішер – мистецтвознавець, куратор, письменник, фотограф, нині вивчає українське мистецтво за підтримки програми Фулбрайт в Україні.

Дослідник розповість про світові знакові у візуальному мистецтві фігури, які формують сприйняття сучасного мистецтва. На лекції буде розглянута діяльність десятьох художників, які працюють в різних напрямках і різних техніках, знаходяться на різних етапах своєї кар’єри, але є визначальними для характеристик сучасного мистецтва. Кожен з них обирає власний шлях взаємодії з реальністю, і це робить їх цікавими для нас.

Лекція відбудеться англійською мовою з перекладом на українську.

Захід розрахований на всіх, хто хоче бути компетентним у розумінні сучасного візуального мистецтва.

Захід проводиться в рамках проєкту “Центр освіти і навчання дорослих м. Суми: професійна та громадянська освіта на службі розвитку громади” ГО “Центр освіти впродовж життя” за підтримки DVV International в Україні та сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).
https://www.facebook.com/AuswaertigesAmt

Контакти

  • https://www.facebook.com/events/189164039162986/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.