bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Форум “Розмова на рівних” у Слов’янську

29 лютого 2020 року (субота) у місті Слов’янськ Донецької області відбудеться Форум “Розмова на рівних” — панельні дискусії з пошуку можливостей. Мета — підвищення експертної спроможності місцевих громад, налагодження взаємодії між різними соціальними групами та побудова відкритого діалогу для подолання проблем.

Форум відбудеться у форматі 5 круглих столів-панелей:

  • Щасливий старший вік: активності людей “кому за…” (10:00-12:15, 1 поверх)

  • Люди з інвалідністю: як зробити середовище без бар’єрів до самореалізації (12:45-14:30, 1 поверх)

  • Переселенці: можливості та шляхи до нового життя (12:45-14:30, 2 поверх)

  • Ламаємо стереотипи та дивуємо: можливості для жінок (15:00-17:00, 1 поверх)

  • Молодь: гайд по можливостям (15:00-17:00, 2 поверх)

Запрошуємо до участі в роботі “круглих столів” експертів, представників громадських організацій та місцевих ініціатив, бізнесу та всіх активних громадян.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/KEMJgxm8Ti45nsAa8

За підсумками роботи форуму на базі інтернет-видання “Восточный вариант” буде створено онлайн-майданчик для фіксації дискусії з рекомендаціями та інструментами рішень на широку аудиторію та продовження обговорення в режимі ”онлайн”. 

Захід відбудеться у Центральній міській бібліотеці міста Слов’янська за адресою: Соборна площа, 2-А.

Початок реєстрації о 9:30.

Організатори забезпечують харчуванням та покривають транспортні витрати учасників (за наявності квитків на проїзд у межах тарифу “купе” чи “Інтерсіті” 2 клас, а також квитки на автобус. Якщо учасники мають намір скористатися для поїздки приватним транспортом, то відшкодування розраховується 10 літрів на 100 кілометрів, за умови наявності оригіналу фіскального чеку за пальне). 

Проєкт реалізовується громадською організацією “Наш дім – Слов’янськ” та інтернет-виданням “Восточный вариант” за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

 

Контакти

  • v.variant.online@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.