bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Прем’єра фільму-розслідування «Король контрабанди» в Одесі

«Король контрабанди» — новий фільм-розслідування від журналістів «Слідства,Інфо»

Одесит Вадим Альперін — один із найбільш загадкових українських бізнесменів, якого ще називають «королем української контрабанди». Вперше про Альперіна заговорили у 2008-му році, коли сомалійські пірати захопили його судно «Фаїна» з українськими моряками на борту. Після цих трагічних подій Альперін зник з інформаційного простору на багато років.

Наприкінці 2019-го українські правоохоронці провели масштабну спецоперацію та викрили митні схеми Альперіна. Наразі детективи продовжують розслідування проти Вадима Альперіна та, як вони стверджують, його спільників із митниці. 

Ми отримали докази того, що Вадим Альперін купував посадових осіб у правоохоронній та судовій системах, щоб владнати власні проблеми та сприяти розслідуванням щодо своїх конкурентів. Тим слідчим, які намагалися боротися з його схемами, він мстився.

У фільмі-розслідуванні «Король контрабанди» ми покажемо і розкажемо як купується держава. А також назвемо прізвища посадовців, які її продаюють.

Дата і місце проведення

Одеса: 27 лютого, 19:00 — ”Одеська Кіностудія” (Французький бульвар, 33)

Реєстрація: http://bit.ly/2UQ13GT

Сторінка події у Facebook: https://www.facebook.com/events/554031101859498/

 

Контакти

  • +38 (050) 245-89-53 — Тетяна
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.