bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Дискусія «Сексуальні домагання на робочому місці»

22 лютого о 13:00 у креативному просторі Creative Women Space запрошуємо у безпечному жіночому колі обговорити тему сексуальних домагань на робочому місці.

Creative Women Space та Гендер в деталях продовжують серію дискусій «Феміністична кава». Мета ініціативи — обговорити питання гендерних стереотипів, суспільної нерівності та несправедливості, які існують у нашому суспільстві.

22 лютого о 13:00 у креативному просторі Creative Women Space (пров. Михайлівський, 9Б, домофон 64) запрошуємо у безпечному жіночому колі обговорити тему сексуальних домагань на робочому місці.

Тема домагань голосно зазвучала після флешмобів #янебоюсьсказати та #metoo. На нашій зустрічі ми поговоримо про масову культуру, трудову етику та правову обізнаність щодо сексуальних домагань на робочому місці.

Коротко розглянемо типові комунікативні ситуації, які трапляються на робочому місці на прикладах з популярних серіалів та комедійних шоу XXI ст., а також поділимося реальними історіями.

Головна мета наших зустрічей у форматі «феміністичної кави» — відкрита та безпечна дискусія.

Спікерки зустрічі:

  • Марія Полтораченко — архітекторка, активістка («Обійдемось без дружинників», феміністична просвітницька діяльність);
  • Юлія Винниченко — психологиня, феміністка.

Модераторка дискусії:

Анна Довгопол — координаторка програми «Гендерна демократія» Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні, співредакторка «Гендеру в деталях».

Увага! На цю зустріч запрошуються виключно жінки, оскільки можуть підійматися тригерні теми.

Вхід вільний, реєстрація обов’язкова.

Подія у Facebook

Контакти

  • https://www.facebook.com/events/607617436696387
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.