bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Запуск найбільшого конкурсу ІТ-проєктів у сфері відкритих даних в Україні Open Data Challenge-2020

12 лютого відбудеться запуск найбільшого конкурсу ІТ-проєктів у сфері відкритих даних в Україні Open Data Challenge-2020.

12 лютого 2020 (середа)

16:00 — 18:00

Київ, Дорогожицька,1. UNIT.City, корпус B12.

Стартує четвертий набір Open Data Challenge, найбільшого конкурсу ІТ-проектів на основі відкритих даних в Україні з загальним призовим фондом у 3,5 млн грн!

Open Data Challenge — це міжнародний формат конкурсу для проєктів на основі відкритих даних, створений Open Data Institute, провідною міжнародною інституцією, що займається пропагуванням відкритих даних у світі.

12 лютого дізнайся про всі деталі конкурсу Open Data Challenge та позмагайся за можливість отримати інвестиції та експертну підтримку для реалізації свого проєкту!

На заході розкриємо інтригу, чому це буде найочікуваніший та наймасштабніший цикл найбільшого національного конкурсу у сфері відкритих даних!

В рамках Open Data Challenge ми шукатимемо та розвиватимемо інноваційні проєкти на основі відкритих даних, які сприятимуть вирішенню проблем українського суспільства в будь-якій галузі, наприклад, будівництві, інфраструктурі, агросекторі, захисту довкілля тощо. Конкурс покликаний залучити розробників, стартаперів, дизайнерів, дослідників до використання відкритих даних для розробки сервісів та продуктів, що мають значне суспільне значення, підвищують ефективність та прозорість роботи влади та мають бізнес потенціал.

Запрошуємо на запуск четвертого циклу Open Data Challenge 12 лютого 2020, де ми розповімо про:

  • оновлення формату та умов конкурсу;
  • вимоги до проєктів та нові спеціальні номінації.

Також познайомимо вас із переможцями попередніх циклів конкурсу, які поділяться своїм прогресом та історіями успіху.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: https://forms.gle/yHHiViRq6QykPAxKA

Слідкуйте за оновленнями щодо спікерів на сторінці події! https://www.facebook.com/events/1426125144216116/

Контакти

  • https://www.facebook.com/events/1426125144216116/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.