bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

«Що об’єднує Україну. Думка Одеси»: дискусія про єдність українців

17 січня о 18.00 відбудеться дискусія про стереотипи та єдність «Що об’єднує Україну. Думка Одеси» в «Терміналі 42». 

Команда ГО «Місто-сад» запрошує вас знайти відповіді на запитання разом із нашими спікерами:

-          Навколо чого гуртуються нації?

-          Що потрібно для єднання українців?

-          Що нас об’єднує більше: цінності базового комфорту чи національна ідентичність?

-          Які стереотипи роз’єднують українців? Вони штучно створені, нав’язані, чи відповідають реальному стану справ?

-          Як розвінчуються стереотипи в Україні?

-          Які нові ідеї можуть об’єднати країну?

Останні події в Україні показали, що немає різниці, якою мовою ми говоримо та в якому регіоні живемо, нам однаково болісно від загибелі наших громадян за кордоном чи на Донбасі, ми однаково вимагаємо розслідування,  правди та миру. Але часто ми сприймаємо один одного через стереотипи, які підштовхують нас до ідеологічних протиріч та відчуття, що ми різні.  Нам говорять про національну ідею – єднання країни. Але для цього треба спочатку кожному відповісти на запитання: «Ким я є?».

Наші спікери:


▪️ Олег Михайлик - український журналіст та відомий громадський діяч, який викривав корупційні схеми та боровся за збереження історичної та архітектурної спадщини Одеси;

▪️ Сергій Гуцалюк – історик, отаман «Чорноморського гайдамацького з’єднання», ветеран АТО/ОСС, начальник Південного міжрегіонального відділу Управління реалізації політики національної пам’яті в регіонах Українського інституту національної пам’яті;

▪️ Світлана Бондар - головна редакторка інформаційно-аналітичного сайту «Opinion», регіональна координаторка IREX, завліт українського театру, колишня викладачка ОНУ ім. Мечникова;

▪️ Сергій Старков – ветеран АТО, громадський та політичний діяч, архітектор-проектувальник.

Дискусія відбудеться в рамках виставки «Ким я є» проекту «Розрізняй PRO: руйнування стереотипів», який  реалізує ГО «Місто-сад» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Ми поїхали в експедиції Сходом та Заходом, записали історії жителів про стереотипи щодо них, розробили та презентували саркастичну серію футболок з принтами та показуємо результати нашої роботи на мандрівних виставках «Ким я є» (з 13 до 19 січня в Одеському музеї західного і східного мистецтва).
Хто ми: «Місто-сад» - громадська організація, яка займається розвитком активного громадянського суспільства за допомогою культурних проектів та створенням публічних просторів.

Для реєстрації заповніть форму:
https://cutt.ly/DrxT1Pi

Коли і де зустрічаємось:

17 січня 2020 року, 18.00 - 20.00, «Термінал 42», вул. Рішельєвська, 33, Одеса.

Контакти:

pressmistosad@gmail.com

FB - Дарина Киричок

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.