bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Київський Форум організацій громадянського суспільства «Київ – столиця діалогу»

Київська міська державна адміністрація запрошує представників організацій громадянського суспільства, які працюють задля блага громади та розвитку міста, взяти участь у Київському Форумі організацій громадянського суспільства, який відбудеться 15 грудня 2019 року в м.Києві.

У ході Форуму відбудеться обговорення можливостей співпраці громадських ініціатив та відповідних підрозділів (департаментів) КМДА, активності для розвитку спроможностей громадських ініціатив.

Щоб стати учасником Форуму, будь ласка, зареєструйтеся за допомогою цієї форми: http://bit.ly/2LEOUyW 

Реєстрація триває до 13 грудня включно. Підтвердження реєстрації ви отримаєте на електронну скриньку, вказану з цій формі, щонайпізніше 14 грудня. Будь ласка, не плануйте свою участь, доки не отримаєте такого підтвердження! Організаційний комітет Форуму залишає за собою право відібрати учасників з огляду на логістичні обмеження та технічні умови проведення події.

Контакти

  • Відділ комунікацій з громадськістю Департаменту суспільних комунікацій виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) тел.235-07-80
  •  235-01-75
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.