bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Казкові Передзвони знов осяють зиму талантами

У Запоріжжі вкотре проведуть родинний інтеграційний святково-казковий шоу-концерт талантів «Казкові Передзвони».

14 грудня 2019 у форматі великого святкового інтеграційного родинного шоу-мюзиклу відбудеться конкурсний гала-концерт вже 8го Міжнародного Благодійного Фестивалю талантів “Казкові Передзвони”.

На молодь, дорослих і підлітків очікують в цей день неймовірні творчі та творчо-спортивні виступи від юних талановитих вокалістів, танцюристів, інструменталістів, акробатів, фокусників та театралів з різних куточків України та світу як зі звичайним здоров’ям, так і з особливими фізичними чи-то соціальними потребами.

Окрім того, також очікують на глядачів захоплююча зимова казка з конкурсами та призами, ігри з аніматорами, дитячий аквагрим і фото-зони.

Коли - 14 грудня 2019, 13:00 , 

Де - Запоріжжя, Палац культури ”Орбіта”,

Вхід глядачам на захід - безкоштовний.

Організатор проекту - Молодіжна організація “Наше щасливе життя” (Олександр Кахай)

Проект відбувається за інформаційної підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства культури України, Запорізької міської ради, Управління молоді, фізичної культури та спорту та Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації

 

казкові передзвони

Контакти

  • Олександр Кахай
  •  (096)906-75-78
  •  www.peredzvony.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.