bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Зелена книга із соціального підприємництва: дискусія

9 грудня 2019 року з 10:00 до 13.30 в Києві відбудеться відкрита презентація і дискусія Зеленої книги соціального підприємництва.

Розкажемо про результати громадських обговорень, які пройшли у Полтаві, Харкові та Івано-Франківську восени цього року. Обговоримо найгарячіші питання, почуємо ваші запитання і разом пошукаємо відповіді. 

Участь безкоштовна за умови попередньої РЕЄСТРАЦІЇ до 6.12.2019 включно за лінком: shorturl.at/dgmBJ.

Команда Українського форуму благодійників, під егідою якого реалізовується міжнародний проект “Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою “знизу” запрошує всіх зацікавлених у розбудові екосистеми соціального підприємництва в Україні долучитися до заходу.

Наша мета - це широке обговорення Зеленої книги і рефлексія з приводу рекомендацій для української влади щодо покращення умов розбудови соціального підприємництва.

Презентувати Зелену книгу соціального підприємництва в Україні буде її укладач Валерій Кокоть, виконавчий директор Інституту інклюзивного розвитку. Важливою частиною заходу стануть також виступи ключових стейхолдерів, вічизняних експертів, соціальних підприємців.

Ознайомитись із Зеленою книгою соціального підприємництва : http://bit.ly/2UdNLBH

Захід відбудеться в приміщенні EU Projects Hub, що на території ІА “УКРІНФОРМ”. Адреса: Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16.

Контакти

  • dmitro.gavriliuk@ufb.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.