bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Кінодокумент «Сучасна історія України» у HUB «Світ науки»

12 грудня 2019 о 16-00 HUB «Світ науки» запрошує на перегляд та обговорення з авторами документального фільму «Шляхами Героїв» (2018). Цього дня у HUB «Світ науки» відбудеться останнє засідання.

Тема: «Сучасна історія України мовою кіно»

Запрошуємо на перегляд та обговорення з авторами документального фільму «Шляхами Героїв» (2018). 

Фільм «Шляхами Героїв» розповідає про проект патріотичного виховання школярів Дніпра та трансформацію їх свідомості за один день. Глядачі познайомляться зі  світоглядом старшокласників, їх ставленням до подій в країні, та як на це вплинула екскурсія до військової частини, алеї героїв та Музею АТО.

Автор проекту та ідеї фільму Андрій Курляк. Режисура, монтаж Євген Тітаренко. Продюсер Наталія Хазан. Оператори Євген Тітаренко, Микола Мазур. Композитор Іван Оглоблін.

Автори та учасники зустрічі :

Наталія Хазан – продюсер, волонтер.

Євген Тітаренко режисер та сценарист,  учасник АТО, доброволець медичного батальйону в АТО.

Разом вони вже зняли вже багато фільмів: про події на Майдані, «War for Peace», Dnipro outpost of Ukraine», «Шляхами героїв», «Праведники світу» та інші.

Запрошуємо учнів старших класів, студентів коледжів та вузів, вчителів, викладачів та організаторів позашкільного патріотичного виховання, а також всіх бажаючих мешканців Дніпра.

Організатори : Громадська організація «Відкрите Знання», Дніпропетровській національний історичний музей ім. Д. І. Яворницького, Центральна бібліотека для дорослих м. Дніпро.

Місце проведення: м. Дніпро, вул. Воскресенська 23,Лекційний зал, 3 поверх. Не пропустіть таку можливість! Вхід вільний.

 

Контакти

  • Контактні телефони: +380 50-361 70 04
  • +380 97 129 34 78
  • Любов Чернова
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.