bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Форум «Основні виклики свободи слова в Інтернеті: український та світовий контекст»

13 грудня 2019 року о 10:00 Центр демократії та верховенства права проведе форум «Основні виклики свободи слова в Інтернеті: український та світовий контекст». 

Подія стане дискусійним майданчиком для органів державної влади, бізнесу, громадського сектору, правників та медійних експертів довкола ключових питань у згаданій сфері. Форум складатиметься з двох тематичних панелей, які охоплюватимуть:

  • Тему взаємодії держави, соціальних медіа, бізнесу та громадськості для пошуку відповідей на основні виклики свободи слова в Інтернеті;
  • Тему захисту персональних даних, співвідношення прав користувачів та регулювання сфери в Україні та країнах Європейського Союзу.

ЦЕДЕМ запрошує до спільного обговорення шляхів взаємодії основних акторів у пошуках відповідей на основні виклики свободи слова в Інтернеті. Запрошуємо медійних експертів, юристів, студентів правничих факультетів, журналістів та представників громадських організацій долучатися до дискусії.

Детальніше про подію, програму та спікерів читайте на сторінці Форуму.

Для участі в події достатньо заповнити форму та отримати підтвердження реєстрації на свою контактну електронну пошту. 

 

 

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.