bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Пропагандаріум на Форумі розвитку громадянського суспільства
28.11.2019

VR-інсталяція «Пропагандаріум» вирушає на Форум розвитку громадянського суспільства! Приходьте, щоб перевірити свою стійкість до маніпуляцій та навчитися протидіяти пропаганді.

Де? НСК «Олімпійський», Київ

Коли? 5 грудня 2019 року, з 9:30 до 18:30

Розіп’ятий хлопчик та п’яні солдати НАТО на танках – ось що перше приходить думку, коли мова йде про російську пропаганду.

Але час іде, пропаганда трансформується, маніпуляції стають все більш витонченими та підступними. Риторика прокремлівських рупорів часом нічим не відрізняється від риторики деяких українських політиків і доволі часто ретранслюються українськими ЗМІ. У нас з’являються свої Скабеєви, Соловйови та Кісельови.

Відповідь проста. Відвідати «Пропагандаріум». На відвідувачів чекає химерний «музей пропаганди» та інтерактивна «зона медіаграмотності». Через занурення у світ віртуальної реальності учасники дізнаються, як виробити стійкість до пропаганди.

Чи стане вам сил засвідчити на практиці, що – #НеВедуся на маніпуляції – це про вас? За допомогою «кисельовометра» наші фейкологи швидко визначить кількість «кисельових» у вас в організмі. Залежно від ступеню ураження пропагандою, експерти призначать вам інфодетокс або VR-терапію. Усе заради того, щоб зробити вас повністю кисельов-free! З пустими руками ви точно не підете: після успішного проходження тесту на вас чекатимуть гарантовані подарунки.

До зустрічі на Форумі розвитку громадянського суспільства!

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до координатора проєкту Артура Кадельника, 095 021 73 75, [email protected].

Проект реалізує ГО «Інтерньюз-Україна» за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.