bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Стратегії розвитку українських міст: приклад Києва

Аналітичний центр CEDOS запрошує на презентацію та обговорення, присвячене стратегіям розвитку українських міст. На прикладі Стратегії розвитку міста Києва поговоримо про пріоритети та індикатори. А також про стратегічне бачення в цілому. 

Управлінням міста опікуються не лише органи місцевого самоврядування, а й інші актор_ки*, як от громадські організації, активіст_ки, мешкан_ки міст, бізнес. Усі вони мають свої потреби та інтереси, мають власне уявлення про майбутнє міст, і описують це майбутнє, використовуючи різну термінологію. 

Як у таких умовах пишуться стратегії розвитку українських міст? Які механізми лежать в основі цих документів? Чи виконуються вони, і що це дає? 

Щоб відповісти на ці питання, ми проаналізували Стратегію розвитку міста Києва до 2025 року, а також провели кабінетне дослідження щодо принципів написання стратегій розвитку міст та їхнє місце в українському правовому полі. 

Також ми запросили кількох держслужбов_иць та міських активіст_ок висловитися про те, на чиї потреби має орієнтуватися така стратегія. 

На заході ми представимо результати нашого аналізу та запросимо спікер_ок озвучити їхні думки. Буде простір також і для дискусії з боку інших відвідувач_ок. 

Запрошуємо долучитися 5 грудня в “Освітній станції 31В1”.

Вхід за попередньою реєстрацією.

Реєстрація за посиланням: http://bit.ly/Strategiia

Марафон справедливого урядування

Ефективне урядування - це, на нашу думку: 

  • усвідомлення цінностей, заради реалізації яких приймаються управлінські рішення;

  • дослідження та робота з даними для того, щоб ефективніше до цих цінностей рухатися.

Обидва компоненти, вважаємо ми, однаково важливі для того, щоб в Україні ставало краще жити. 

Тому цієї осені аналітичний центр CEDOS не тільки презентуватиме результати досліджень. Ми організовуємо Марафон справедливого урядування, щоб піднімати серед фахової громадськості також ціннісні питання: які цілі урядування потрібно ставити у цих сферах? Чиї проблеми і потреби мають бути в пріоритеті, і за рахунок яких ресурсів? 

Розклад:

31 жовтня - обговорення міграційної статистики

27 листопада - обговорення української житлової політики за результатами дослідження

5 грудня - обговорення стратегій розвитку міст

12 грудня - обговорення проблем інтеграції жінок-мігранток в українське суспільство

19 грудня - обговорення індикаторів інтеграції ВПО

 
Заходи відбудуться в рамках “Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні”, яку виконує міжнародний фонд “Відродження” у партнерстві з Ініціативою відкритого  суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.
 

Ілюстрації: designed by Freepik.

Контакти

  • info@cedos.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.
<