Міністерство освіти і науки України та Інститут «Республіка» запрошують учасників та учасниць з Дніпропетровської, Кіровоградської, Полтавської областей до участі у публічній консультації.
Дата: 21 листопада
Час: 12.00-15.00
Місто: Дніпро
Місце проведення: повідомлять зареєстрованим учасникам
Цільові регіони: Дніпропетровська, Полтавська, Кіровоградська області
Стратегічною метою МОН є забезпечення кожній дитині доступу до якісної дошкільної освіти. На сьогодні, ключовою проблемою у сфері дошкільної освіти є невідповідність якості та доступності дошкільної освіти сучасним потребам розвитку дитини, а відтак несприйняття суспільством її важливості.
Під час зустрічей буде представлено ключові положення проєкту “Концепції розвитку дошкільної освіти”, новели законопроєкту “Про дошкільну освіту”, а також ті напрацювання, що будуть покладено в основу “Положення про заклад дошкільної освіти”.
До участі у публічних консультація запрошуються:
Під час публічних консультацій будуть обговорюватися такі питання:
Всі зацікавлені особи повинні зареєструватися за посиланням
Зареєстрованим учасникам буде надіслано підтвердження їх участі у обговоренні разом з програмою заходу та місцем проведення.
Кожна публічна консультація триватиме не більше 4 годин та включатиме в себе:
Організатори відшкодовують кошти, пов’язані з проїздом до міста проведення публічної консультації та в зворотному напрямку (за наявності квитків: купе, плацкарт, 2-ий клас Інтерсіті, автобус, маршрутка; оплата бензину не відшкодовується).
Рішення, які будуть напрацьовані під час публічних консультацій, будуть враховані під час розроблення «Положення про заклад дошкільної освіти» та інших нормативно-правових актів, що регулюють діяльність в сфері дошкільної освіти. Таким чином, учасники публічних консультацій особисто впливатимуть на прийняття рішень у сфері дошкільної освіти.
Контактна особа: Дмитро Чернишов, регіональний координатор Всеукраїнської ініціативи «Активна Громада» у Дніпрі, 0508022289, [email protected]
Примітка. Публічні консультації проводяться Міністерством освіти і науки України за сприяння Національного Демократичного Інституту (NDI Ukraine) та Інституту «Республіка». Проведення консультацій стало можливим завдяки щедрій підтримці британського народу через Фонд розвитку ефективного врядування Сполученого Королівства.
Коментарі