bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Зустріч з зацікавленими сторонами на тему «Збереження китоподібних Чорного і Азовського морів»

20 листопада 2019 року Міжнародна благодійна організація «Екологія-Право-Людина» проводить зустріч із зацікавленими сторонами у Одесі на тему: «Збереження китоподібних Чорного і Азовського морів».

Під час зустрічі будуть розглянуті проблеми, що впливають на охорону та відтворення популяції китоподібних в Чорному і Азовському морях, та пройде обговорення можливих рішень (створення нових морських природоохоронних територій, внесення змін до правил рибальства та правил навігації тощо) задля збереження китоподібних. 

До участі у зустрічі запрошуються представники громадськості, профільних наукових установ, спеціалістів з Інституту зоології ім. І.І. Шмальгаузена НАН України, Українського наукового центру екології моря, установ природно-заповідного фонду, Департаменту екології та природних ресурсів Херсонської ОДА,  Державної екологічної інспекції України, Управління Державного агентства рибного господарства у Херсонській області та ін.

Коли?

20 листопада 2019 року, 10.30-15.00

Де?

Французський бульвар, 89, м. Одеса, Український науковий центр екології моря (УкрНЦЕМ)

Для участі просимо попередньо зареєструватися за посиланням https://forms.gle/cwSfPzN3mnP28Xte6

Контакти організаторів: 

Полянська Катерина Валентинівна, еколог МБО «Екологія-Право-Людина», 0672664438, kateryna.polyanska@gmail.com

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.