bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

«Леся» запрошує на виставку фоторобіт молоді Донбасу

27 жовтня в 14:00 у Дружківці у приміщенні міської бібліотеки імені Лесі Українки відкриється фотовиставка робіт випускниць і випускників Фотомайстернь, що пройшли цього літа у Слов’янську, Дружківці, Торецьку та Авдіївці.

Фотомайстерні МедіаЛаб Донбас - спільний проект німецької організації Європейська Медіа Ініціатива і громадської організації «Нова Дружківка». Протягом навчання у Майстернях дівчата і юнаки отримали навички роботи із дзеркальною фотокамерою, навчилися прийомам візуального сторітеллінга і створили фотоесе на тему «Вулиця, на якій я живу», які і будуть представлені у Дружківці.

«Ні для кого не таємниця, що молодь їде з Донбасу в пошуках кращих можливостей для навчання, роботи і життя», - каже ініціаторка проекту Олена Жерздева, - «Для нас було важливо, щоб хлопці та дівчата, працюючи над фотоесе, ближче познайомилися зі своїм безпосереднім оточенням, з людьми, з якими вони, можливо, до сих пір не спілкувалися - з продавщицею з сусіднього магазину, з дітьми, що грають на майданчику у дворі, з медсестрею з лікарні навпроти свого будинку. Нам хотілося, щоб вони позитивно подивилися на людей, що живуть поруч, і побачили цікаве у своєму повсякденному житті. Ми сподіваємося, що досвід роботи над фотоесе дозволив молоді поглянути на своє місто по-іншому».

На виставці, яка триватиме до 10-го листопада, будуть представлені 20 фотоесе хлопців і дівчат у віці від 14-ти до 20-ти років. На вернісажі будуть вручені призи за найкращі фотоісторії. Головний приз - дзеркальна камера Nikon. На відкритті виставки відвідувачі зможуть поспілкуватися з авторами фоторобіт і взяти участь у невеликій культурній програмі.

Виставка у Дружківці - перша збірна виставка фоторобіт молоді Донбасу. Наступного року організатори планують показати ці роботи у Дніпрі, Києві та Берліні.

«Результатами проекту дійсно можна пишатися - наші випускники за короткий час змогли навчитися строітеллінгу і створили унікальні історії, з якими ми і запрошуємо познайомитися всіх бажаючих» - каже Сергій Коровайний, київський фото-документаліст і один з кураторів фотомайстерні.

Період роботи виставки - з 27 жовтня по 10 листопада 2019 року, з 10:00 до 18:00 (вівторок - вихідний)

Вернісаж: 27.10 о 14:00

Адреса виставки: Дружківка, вул. Енгельса 112, бібліотека імені Лесі Українки, культурний простір «LESYA HUB», 1-й поверх

Фотомайстерні і фотовиставка проходять за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини - в рамках програми по розширенню співпраці з громадськими організаціями країн Східного партнерства.

Контакти

  • 0665995592 Антоніна
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.