bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Про важливе – ефективно. Освітня та соціальна анімація

Команда NEED animation studio два роки створює анімаційні відео для громадських організацій та фондів. Цей захід – це бажання поділитись знаннями, як завдяки відео говорити голосніше та ефективніше.

 Команда NEED animation studio два роки створює анімаційні відео для громадських організацій та фондів. Так склалось, бо з першого дня заснування студія взялась за створення простих яскравих відео на складні теми. Коли потрібно продати не пачку молока, а мотивацію будувати соціальне підприємництво чи бажання впроваджувати інклюзивне навчання. 

Цей захід – це бажання поділитись знаннями, як завдяки відео говорити голосніше та ефективніше.  

Учасники пройдяться по блоках інформації відповідно до шляху клієнта студії. Говоритимуть на базі свого досвіду, та концентруватимуть увагу на тих моментах, в яких найчастіше стикались із труднощами. 

Частина І: навіщо нам анімаційне відео?

Це запитання несе за собою велику кількість нюансів. 

В першій частині лекції учасники ознайомляться із можливими цілями відео та навчаться створювати якісний бриф, за який студія буде щиро вдячна. Окрім цього, проаналізують основні моменти в підготовці ТЗ. 

Частина ІІ: узгодження правил співпраці. 

Коли співпраця двох організацій зводиться до листування двох людей – все чудово. Тим не менш, є деякі правила, які порушувати не варто. Іноді в цю модель втручається третя чи навіть четверта сторона. Як не втратити конструктив у цій ситуації – учасники також розберуться. Бо геніальні ідеї можна реалізовати якісно лише за умови правильної взаємодії сторін. 

 Частина ІІІ: етапи створення анімаційного відео. 

Коли потрібно вносити правки? За що виконавець попросить доплатити? Що виконавець зобов‘язаний переробити?

Частина IV: текст для відео. 

Організатори не навчать писати геніальні тексти за час цього блоку, але дадуть головні рекомендації, які дозволять написати текст, що запам‘ятається на слух, синхронізується із картинкою і сприйматиметься цільовою правильно. 

Частина V: завершальна. 

Підсумок та прекрасне: техніки генерації креативних ідей. Учасники будуть писати, малювати і дивитись.

У випадку запитаннь: 0932173561 (Ярина Вишенська), або пишіть: yaryna.vyshenska@necessary.education з темою “Лекція для організацій”

 Лекція безкоштовна, але реєстрація обов’язкова: http://bit.ly/2o8i7cR

Коли: 10 жовтня о 19:00

Де: вул. Мазепи 1, Хаб Освіторія

Детальніше: https://www.facebook.com/events/693461404462904/

Контакти

  • 0932173561 (Ярина Вишенська)
  • або пишіть: yaryna.vyshenska@necessary.education з темою “Лекція для організацій”
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.
<