bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

У Львові відбудеться форум можливостей #Не_Формат

Львівський обласний молодіжний центр організовує форум можливостей #Не_Формат, який відбудеться 26 жовтня ( з 09:00 до 19:30) у Львівському палаці мистецтв. Проект спрямований відкрити можливості для молоді Львівщини та сприяти позитивним змінам у суспільстві.

Цільова аудиторія проекту – молодь віком від 14 до 35 років та молодіжні працівники Львівської області. Або просто вмотивовані люди, які прагнуть змінювати своїми діями наше суспільство.

У програмі форуму передбачено світове кафе можливостей від громадських організацій Львівщини; навчальну та мотиваційну зону для молоді, тренінги для молодіжних працівників. Кожен учасник може обрати тему, яка цікавить. Орієнтовна кількість учасників – 300 осіб. Участь у заході безкоштовна.

Реєстраційна форма для учасників: https://cutt.ly/yCNt1m

Якщо Ви бажаєте долучитися до форуму у якості партнера, будемо раді співпраці! Реєстраційна форма: https://cutt.ly/shO6Kc  

Додаткову інформацію можна отримати за посиланням у соціальних мережах https://www.facebook.com/events/629570774120153/, чи зателефонувавши за номером: +380502936001 (Олександра Стефанів).

Контакти

  • +380502936001 (Олександра Стефанів)
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.
<