bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Командні «Ігри розуму» в Полтаві. Реєстрацію розпочато

«Ігри розуму» відбудуться 9 жовтня о 16:00 в холі 4-го навчального корпусу Полтавської державної аграрної академії (вул. Сковороди, 1/3).

Як зазначають організатори заходу – ГО «Полтавська Платформа», гра складатиметься з трьох раундів, кожен з яких міститиме завдання різного типу.

 «Для прикладу, у першому раунді команди мають визначити, чи правдивими є факти, в другому – відгадати ребуси, а в третьому – обрати правильну відповідь. Завдання не складні і досить цікаві, головне – не забувати, що всі питання стосуватимуться демократії та місцевого самоврядування», – говорить менеджерка проектів ГО «Полтавська Платформа» Каріна Тютюнник.

Загалом до однієї команди має входити п’ятеро  людей. Щоб взяти участь, команді достатньо заповнити одну форму реєстрації. Кількість місць обмежена.

На переможців та призерів «Ігор розуму» чекають подарунки від партнерів заходу:

  • сім’ї соціальних магазинів «Аврора»
  • квест-проекту «Ізоляція»
  • кав’ярні «Кавун»
  • першої галушкової мануфактури «Комора»
  • сервісу доставки їжі «RICE»

Гра відбудеться у межах громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад» за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому.

Більше подробиць на Facebook-сторінці: https://www.facebook.com/events/377466866507670/

 

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.