bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Зелена книга із соціального підприємництва: регіональна дискусія-презентація

24 вересня 2019 року з 10:00 по 16:00 у м. Полтава (вул. Гоголя 38, зал «Ресто» клубу «Подіум», що на 5 поверсі ТЦ «Метрополітен») відбудеться презентація і обговорення Зеленої книги соціального підприємництва. 

В результаті сформулюємо рекомендації для української влади щодо покращення умов розбудови соціального підприємництва. 

Ознайомитись із Зеленою книгою соціального підприємництва : http://bit.ly/2UdNLBH. Аналітичний матеріал розроблений Інститутом інклюзивного розвитку за підтримки і на замовлення Українського Форуму Благодійників в межах проекту «Соціальне підприємництво: досягнення соціальних змін за ініціативою «знизу». Проект реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Для кого? 

Захід орієнтований на соціальних підприємців, їхніх партнерів і всіх зацікавлених у тематиці соціального підприємництва. До участі запрошені соціальні підприємці, фахові експерти, представники місцевої влади.

Презентація-дискусія - адвокаційний захід. Головна мета - громадське представлення та широке обговорення Зеленої книги соціального підприємництва.

Що таке Зелена книга соціального підприємництва?

Це аналітичний підсумок питань: що варто розуміти під соціальним підприємництвом, його суспільним впливом, «червоними лініями» у відносинах з інститутами влади та розширення суспільного розуміння про міру регулювання цього сектору в зарубіжних країнах, ЄС зокрема.

Регіональні партнери заходу: Благодiйна органiзацiя “Світло надії” та Громадська спілка “Об’єднання соціальних підприємств України”.

Реєстрація триває до 20.00 22.09.2019 р. за лінком: http://bit.ly/2kmp1tq

Контакти

  • https://socialbusiness.in.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.