«Інформаційна, комунікаційна та кібер- вразливість країни: аналізуємо причини та наслідки» – публічна дискусія в рамках #26BookForum, тематичний напрямок: Медіакластер «Територія свободи: ЗМІ».
Коли: 22.09.2019, 16:00 - 17:15
Інформаційна безпека зазвичай сприймається більшістю людей як територія «проживання» високотехнологічних вундеркіндів чи айтішників. Але правда в тому, що як тільки кожен із нас переходить на інший рівень користування цифровим, мобільним та соціальним інфоскейпом (info-scape, віртуальний ландшафт інформації), виникає питання: де мій «внутрішній айтішник»? Що він робить? Інформаційна безпека стає частиною нашої роботи та повсякденного життя. Не дивно, що саме людина - головна мішень для кібер, інформаційних та комунікаційних атак.
Експертний центр з прав людини запрошує до публічної дискусії про революційні технології та чарівні пастки, які вони створюють, щоб поговорити про такі речі:
✅ Як людина потрапляє у цифрові джунглі та стає жертвою шахраїв або кіберзлочинців?
✅ Чи справді реєстрація SIM-картки телефону сприятиме вашій інформаційній безпеці?
✅ Чи є загрози від перетворення кожного з нас на «прозорого громадянина»?
Спікери:
Уляна Шадська: юристка, керівниця програми ЕЦПЛ «Безпека громад» та «Інформаційна безпека»
Борис Потятиник: професор, доктор філологічних наук, дослідник медіа та соціальних комунікацій
Ілля Мірошкін: координатор естонсько-українського проекту Resilient Ukraine, член експертної групи з дослідження загроз інформаційній, комунікаційній та кібер- безпеці на Півдні та Сході України
Мирослав Опир, Co-owner and Chief technical officer Quintagroup
Модераторка заходу:
Анастасія Апетик, юристка з інформаційного права, експертка програм «Безпека громад» та «Інформаційна безпека» Експертного центру з прав людини: http://ecpl.com.ua/
Реєстраційна форма:
Форум Видавців#ЕЦПЛ
#26BookForum
Коментарі