bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Антикорупційна Мафія. Гра в Харкові

Запрошуємо вас зіграти в легендарну гру Мафія, але під дещо іншим соусом. Замість містян і мафіозі - у нас громадяни та корупціонери. Нікого не вбиваємо, але садимо за ґрати. Платимо податки і намагаємось зберегти бюджет від корупціонерів.

Пссс, Харків. Давайте-но пошукаємо корупціонерів!

Запрошуємо вас зіграти в легендарну гру Мафія, але під дещо іншим соусом. Замість містян і мафіозі - у нас громадяни та корупціонери. Нікого не вбиваємо, але садимо за ґрати. Платимо податки і намагаємось зберегти бюджет від корупціонерів. Ну що, місто прокидається?

Що: Гра “Антикорупційна Мафія”

Де: м. Харків, локацію повідомимо пізніше
Коли: 13-те вересня, 18:00 - 20:00

Головна мета гри: для жителів міста – виявити та кинути за ґрати корупціонерів, для корупціонерів – вкрасти весь бюджет міста або змусити жителів міста кинути один одного за ґрати за підозрою корупції.
Гра дає учасникам розуміння інструментів боротьби з корупцією, підтверджує важливість ролі кожного у цій боротьбі та навчає бути пильними, уважними та мислити критично.
Запрошуємо до участі молодь. Досвід гри не важливий. Правила відрізняються від класичної мафії, тож всі нюанси пояснимо перед грою.

Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/348Jow8
Кількість місць обмежена. Буде два столи по 12 людей.

Гру організовує та проводить Центр «Ейдос» в рамках проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.