bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Фестиваль думок 2019 в Сєвєродонецьку

Запрошуємо ознайомитись з програмою та відвідати Фестиваль думок, який відбудеться 7 вересня в Сєвєродонецьку, парк поруч з площею Перемоги 

 

(проспект Центральний, проспект Гвардійський).

Фестиваль думок 2019 - традиційний інтелектуальний фестиваль Донбасу, вже третій раз проходитиме в Сєвєродонецьку.

Фестиваль має високий рівень організації та проведення відкритих дискусій. Спікерами на панельних дискусіях є представники влади та громадського сектору, міжнародних організацій або лідери думок – професіонали своєї справи. В цьому році, Фестиваль збере близька ста спікерів зі всієї України та стран Європи таких як Чехія, Естонія, Німеччина, Польша, Данія, які їдуть саме для участі в Фестивалі на схід України. Вони піднімуть більше 28-ми важливих тем. Фестиваль хороша нагода цивілізовано, за допомогою професійного модератора, відкрито та в позитивній атмосфері поговорити про соціально-важливі теми. Донести інформацію, або отримати цікавий зворотній зв’язок в коректній бесіді. 

Тому запрошуємо всіх бажаючих прийти і висловити свою думку! 

Розклад подій Фестиваля думок 2019:

11:00 – відкриття на центральній сцені на площі

Денна частина:

11:30 – 17:30 Дискусії на 8 локаціях Фестивалю в зеленій частині парку Робота дитячої локації Фудкорт Перформанси, воркшопи

17:45 – закриття денної частини Фестивалю на центральній сцені на площі
18:00 – 19:00 – вручення призів найактивнішим учасникам в інформаційному наметі Фестивалю

Музика:

18:30 – 19:15 – репер “Reket” (Естонія)
19:30 – 20:15 – гурт “Вагоновожаті” (Україна)

Нічний кінопоказ:

20:30 – фільм “Коля”

Також стежте за новинами та анонсами кожної теми дискусій Фестивалю на Facebook Фестиваль думок 2019

Контакти для зв’язку: julia.kishenko@vostok-sos.org, (099) 078-46-66


Організатори «Фестивалю думок» Благодійний фонд «Восток-SOS» та естонська організація MTÜ Mondo в партнерстві з Democracy Reporting International та libereco – partnership for human rights. Інформаційний партнер фестивалю Ресурсний центр ГУРТ: Портал суспільно активних громадян та генеральний інформаційний партнер телеканал UA: Донбас і UA: українське радіо Пульс.

Чеський центр є співорганізатором події.

Фестиваль відбувається в рамках програми Transition Promotion Program за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської республіки та за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Естонії і Посольства Швейцарії в Україні.

Контакти

  • Юлия Кишенко
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.