Круглий стіл: «Антикорупційна PIZZА: етичні норми державних службовців» (Рівне)

Команда проекту «Зламай Корупційне Мислення» запрошує взяти участь у першому регіональному заході в рамках проекту, що відбудеться:

Місто: Рівне

Адреса: вулиця Соборна 112

Місце: SkybarManhattan, 11-й поверх (Конференц-зал С)

Дата: 15 серпня 2019 року

Тривалість: 14.00 до 17.00 години

Посилання для реєстрації на захід: https://cutt.ly/63Gtj1

Запрошуються всі небайдужі громадяни до участі в круглому столі. Не зважаючи на те чи стикались Ви з неЕтичною поведінкою державних службовців, коли було перевищення чи не виконання службових повноважень чи маєте досвід співпраці з державними органами чи Вас просто зацікавив захід й хотілося б актуалізувати особисті знання в даній тематиці.

Тематика  круглого столу до обговорення:

1) Адвокація та громадський супровід Реформи державної служби на основі 0-ї толерантності до корупції.

2)  Важливість громадської підтримки антикорупційної реформи на місцевому рівні.

3) Реформа децентралізації й передача “влади на місця” міф чи правда в сучасних українських реаліях через 4 роки після початку?

4) Розбудова регіональної мережі взаємодії громадських ініціатив, бізнесу та влади як базова точка підвищення прозорості та підзвітності органів державної влади.

5) Важливість розвитку громадянських компетенцій за допомогою реалізації освітніх проектів.

6)  Практичні аспекти реалізації правової основи  дотримання етичних норм посадовцями та інструментів контролю для  громадських активістів.

НАГАДУЄМО: наші заходи носять практичний аспект – формування принципів етичної інфраструктури функціонування системи Держава-Громадяни _ Громадяни-Держава.

ФОРМАТ  круглих столів передбачає співвідношення 40/60 теоретичної та практичної частин:

- 1-ша складова - порівняльний аналіз досвіду впровадження етичних із залученням експертного середовища;

- 2-га складова – напрацювання, під час заходу, практичних кейсів для забезпечення правової основи дотримання етичних норм посадовцями та інструментів контролю.

ДЛЯ ЧОГО? - проект «Зламай корупційне мислення» ставить на меті:

- адвокацію 0-ї толерантності до корупції через публічне обговорення застосування інструментів громадського контролю за дотриманням етичних норм державних службовців як основи запобігання корупції на місцевому рівні та економічного зростання країни ;

- залучення до обговорення експертів, державних службовців та ЗМІ, що дозволяє висвітлити проблему з різних кутів зору та є запорукою напрацювання дієвих рішень, щодо подальшого процесу змін .

Антикорупційні круглі столи проводяться в рамкахпроекту «Зламай Корупційне Мислення», що виконується Посольством США в Україні при фінансовій підтримці  Фонду сприяння демократії.

З усіх додаткових запитань просимо звертатись за електронною адресою: info.ranok.project@gmail.com

Контакти

  • Дмитрій +380972123145
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.