bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Децентралізація Києва. Дискусія

В Аналітичному центрі CEDOS переконані, що кандидатки і кандидати в депутати по мажоритарних округах у Києві повинні мати бачення розвитку столиці. Тому ми організовуємо дискусію про реформу місцевого самоврядування в Києві. Дискусія відбудеться о 14:00 18 липня в Українському кризовому медіа-центрі.

Така реформа - популярна тема і, в тому чи іншому вигляді, часто зустрічається у програмах кандидаток і кандидатів. Серед популярних рішень для цієї реформи ми зустрічали:

– Прийняття нового закону про столицю.
– Відновлення районних у місті Києві рад.
– Фінансова децентралізація столиці.

Про що ми хочемо поговорити?
Яка реформа місцевого самоврядування потрібна Києву? Які недоліки теперішньої системи місцевого управління існують?

Адміністративна децентралізація: чи потрібно відновлювати районні у місті Києві ради. Якщо так, то які повноваження їм варто надавати.

Територіальна: чи потрібно змінювати межі столиці, а також границі адміністративних районів. Чи потрібен новий закон про агломерації. Як Києву взаємодіяти з навколишніми територіями.

Фінансова децентралізація: чи потрібні районам окремі бюджети. Якщо так, то яким міг би бути механізм їхнього наповнення. Як можна змінити систему прийняття рішень про фінансування тих и інших об’єктів/проектів у столиці.

Вхід за запрошенням. Реєструйтесь тут: http://bit.ly/DC_Kyiv

Контакти

  • info@cedos.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.