XXI Полтавський регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка»

з 17 по 20 липня 2019р. на БВ «Буланово» пройде Полтавський обласний етап ХХI Міжнародної програми «Студентська республіка-2019» на тему: «Суб’єкт модернізації Полтавщини – відповідальність Покоління!».

17-20 липня БВ «Буланово» (с. Буланове, Полтавський р-н) за підтримки Виконавчого комітету Полтавської міськради та Полтавської облдержадміністрації пройде Полтавська Студреспубліка. За цей 21 рік Студреспубліка з 3-денного студентського демократичного навчального табору, який проходив раз на рік, виросла до потужного громадського руху, який об’єднує молодь, більш досвідчених учасників/ць активу, інтелектуалів/ок, експертів/ок та має на меті виховувати цілі покоління свідомих лідерів/ок для України як повністю незалежної держави, здатних вільно мислити й вести Україну до топ-20 найрозвинутіших країн світу.

Якою повинна бути та команда, що переверне ситуацію й реалізує крутий прогресивний проект модернізації? Хто ж вони ті, кого об’єднує не просто дружба, а одна велика задача – зробити з України передову, сучасну державу з високим рівнем життя, а Полтавщину – потужним регіоном, де хотілося б проживати людям, а також коли і де проходитиме найочікуваніша регіональна подія року – читайте далі.

Цього року кілька сотень учасників/ць із усіх куточків Полтавського регіону зведуть наметове містечко поблизу Полтави, де протягом 3-х повних діб через реалізацію безлічі активностей й змістовну дискусію розкриватимуть тему: «Суб’єкт модернізації Полтавщини – відповідальність Покоління» – формат оргдіяльнісної гри (ОДГ). Це особлива гра розуму, волі й навичок, де кожен/на учасник/ця може проявити неочікувані здібності, запропонувати унікальне бачення вирішення будь-якої проблеми, почути критику, зробити потрібні висновки й поправки, а найголовніше — помилитися, виправитися і стати кращим, навчитися рефлексії.

Ключовою точкою проекту будуть вибори Студентського мера/ки та депутатів/ок Студентського магістрату, що базуватимуться на реальних програмах розвитку. Перемож(ни)ці виборів пройдуть стажування в органах державної влади і місцевого самоврядування, прогресивних політичних партіях і громадських організаціях.

Студреспубліка – це відкритий майданчик для діалогу, глибокої дискусії та надзвичайно цікавих активностей. Це українське ноу-хау – простір волі, сонячного настрою та дороговказ у майбутнє!

До спільної реалізації програми запрошуються: студент(к)и, молодь, громадські організації, клуби за інтересами, творчі спілки, волонтер(к)и, органи влади, установи й організації, чия діяльність важлива для теми формування майбутнього регіону.

Якщо ти бачиш себе в креативній і сміливій команді модернізаторів/ок-рятівників/ць країни, розпочни свій великий шлях із регіональної Студреспубліки-2019. Для цього не провтикай і пройди простуонлайн-реєстраціюhttp://online.studrespublika.com

Правила участі 
Умови участі 

За довідками звертатися: менеджерка проекту Юлія Щербакова, 066 128 66 02, sr_poltava@ukr.net

Контакти

  • 0661286602
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.