Право на архітектурну доступність: як зробити Дружківку більш дружньою

4 липня 2019 року, о 18:00, у приміщенні платформи ініціатив «Халва хаб» (м. Дружківка, вул. Матросова, 14/8) відбудеться друга зустрічз обміну досвідом у питаннях фізичної доступності міста.

Цього разу до Дружківки завітає Світлана Фоміна, директорка Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас». Під час заходу Світлана говоритиме про практичні дії  для забезпечення архітектурної доступності міста та про те, які проблеми існують у нашому регіоні. Учасники та учасниці зустрічі дізнаються, які нормативні документи існують та як вони втілюються у життя, як співпрацювати з владою та з мешканцями, як працюють комітети доступності, та чим займається Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас».

«У нашому регіоні питання фізичної доступності та роботи спеціальних установ стоїть дуже гостро, тому вважаю необхідним не тільки говорити про існування проблем, а ще й вирішувати їх. Радію запрошенню на таку зустріч у Дружківку. Ми – міста-сусіди, тому обов’язково маємо співпрацювати у цьому напрямку». – говорить Світлана Фоміна, директорка Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас».

Захід відбудеться в рамках проекту «Оцінка фізичної доступності у Дружківці». Детальна інформація – http://bit.ly/2WPt3g1. Будуємо нову Дружківку разом!

Проведення аудиту доступності публічного простору у м. Дружківка стало можливими завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

Додаткова інформація для ЗМІ за телефоном: 050-273-39-85, контактна особа – Світлана Агаджанян, піар-менеджерка ГО «Нова Дружківка».

Контакти

  • 050-273-39-85 – Світлана Агаджанян
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.