bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вистава «Ополченці» у Маріуполі 30 червня

Виставі відбудеться о 18:00 за адресою вул. Митрополитська 19 (Платформа «ТЮ»)
«Ополченці» - саме та вистава, з якої і почався PostPlayТеатр – перший андеграундний театр країни.

PostPlayТеатр – це театр, який за допомогою критичного та документального мистецтва, фізичного театру, перформансу й інших новітніх методів прагне досліджувати сучасне суспільство. Говорити про актуальні речі мовою сьогодення, яка формується саме в той момент, коли ми спілкуємось одне з одним. Заснований у 2015 році  митцями-однодумцями з Криму (Антон Романов, Галина Джикаєва) та інших регіонів України (Ден та Яна Гуменні), PostPlayТеатр був і залишається простором для вільного висловлювання принципово різних громадянських позицій. Були поставлені вистави про вимушених переселенців, військові дії на Донбасі, репресії та катування в Криму, роль жінок на війні та ще багато інших болючих питань висвітлено на сцені.

Режисер вистави «Ополченці» – Антон Романов

Драматурги – Ден та Яна Гуменні

Актриса – Галина Джикаєва.

Поки що нічого більш критичного: про «тут-і-заразє», про «хто ми є» і
«як бути далі» ні у PostPlayТеатрі, ні в українському театрі загалом, досі не виникло. На велике щастя — знову з’явився запит від публіки на вистави, які роблять боляче. Але цей біль, цей новий досвід — лікує і (ми б хотіли у це вірити) робить нас хоч трохи кращими…

Після вистави, за  традицією PostPlayТеатру,відбудеться обговорення з глядачами. Можна буде поговорити з творчим колективом театру безпопередньо про виставу та про всі питання, що виникатимуть під час перегляду.

Для медіа – для детальної інформації про театр та виставу «Ополченці», звертайтесь, будь ласка, за цією електронною адресою: tu.mariupol@gmail.com 

Контакти

  • tu.mariupol@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.