bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Антикорупційна Мафія. Гра в Черкасах

Запрошують зіграти в легендарну гру Мафія, але під дещо іншим соусом. Замість міщан і мафіозі - громадяни та корупціонери. Нікого не вбивають, але садять за ґрати. Платять податки і намагаються зберегти бюджет від корупціонерів. Ну що, місто прокидається?

Що: Гра “Антикорупційна Мафія”

Де: м. Черкаси, локацію повідомимо пізніше

Коли: 21-те червня, 18:00 - 20:00

Головна мета гри: для жителів міста – виявити та кинути за грати корупціонерів, для корупціонерів – вкрасти весь бюджет міста або змусити жителів міста кинути один одного за грати за підозрою корупції.
Гра дає учасникам розуміння інструментів боротьби з корупцією, підтверджує важливість ролі кожного у цій боротьбі та навчає бути пильними, уважними та мислити критично.
Запрошуємо до участі молодь. Досвід гри не важливий. Правила відрізняються від класичної мафії, і всі нюанси пояснимо перед грою.

Вхід вільний.
Реєстрація обов’язкова за посиланням: http://bit.ly/2wxqWxV
Кількість місць обмежена. Буде 2 столи по 12 людей.

Гру організовує та проводить Центр «Ейдос» в рамках проекту «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «Взаємодія!» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.