bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ФРІ ArtCamp 2019: Мистецтво змінює

Дніпровський осередок Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив» організовує освітньо-мотиваційний табір «ФРІ Art Camp», який буде проходити з 2 по 7 липня у лісі під с. Обухівка Дніпропетровської області.

Тематика табору: поєднання мистецтва та громадського активізму.  

Цілі ФРІ Art Camp”

  • залучити молодь до громадської діяльності

  • навчити виражати свою громадянську позицію через мистецтво

  • навчити учасників створювати мистецько-соціальні проекти

Учасники таборумолодь віком 18-25 років, не обов’язково митці. Це люди, які цікавляться мистецтвом, хочуть через мистецтво впливати на зміни в суспільстві. Учасників відберуть серед тих, хто заповнив анкету реєстрації: bit.ly/artcamp_2019.

Учасники сплачують організаційний внесок 420 грн, який покриває витрати на харчування та інвентар.

Программа табору

Всі учасники будуть поділені на творчі групи: театр, поезія, проза або малювання, в яких під керівництвом куратора протягом табору створять та презентують власний проект.

Крім цього, на таборі будуть розглянуті дотичні до українського сучасного мистецтва теми: роль та призначення митця в суспільстві, точки перетину мистецтва з громадським активізмом, ідеї українських сучасних митців та міфи про них, івент-менеджмент мистецьких заходів та інше.

Учасники будуть працювати в таких форматах як перформанс, арт-терапія, форум-театр.Також на них чекають танцювальні руханки зранку, вечірня ватра зі співами, їжа, приготована на вогнищі, святкування Івана Купала та ще багато цікавого.

Партнери проекту: мережа супермаркетів “Varus“; компанія доставки води “Бриллиант+“; Управління молоді, ПО та НПВ Дніпровської міської ради.

Контакти

  • Координатор табору: Дар’я Лондар
  •  +380956373523
  •  daria.londar@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.