bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Презентація дослідження «Жінки та чоловіки в енергетичному секторі України»

Жінки та чоловіки в українській енергетиці: рівні права і можливості чи сектор дискримінації?
 
Презентація та обговорення результатів дослідження «Жінки та чоловіки в енергетичному секторі України», яке було виконано з метою виявлення найбільш актуальних гендерних проблем у сфері працевлаштування в енергетичному секторі України.

Дослідження було виконано у 2018 — початку 2019 рр. з метою пошуку можливих шляхів вирішення гендерного дисбалансу в українській енергетиці для забезпечення сталого і соціально справедливого її розвитку. Висновки говорять про те, що хоча частка жінок у цьому секторі повільно зростає, вони досі становлять лише 25–27% усіх зайнятих у нафтогазовій промисловості країни. Третина жінок зіштовхуються з дискримінацією на робочому місці. На жаль, жіноча зайнятість в енергетиці дотепер мало пов’язана з технічними та керівними посадами. Проте розвиток сучасних технологій, використання відновлюваної енергетики та інші чинники формують передумови для зростання жіночої зайнятості в енергетиці.

Виконавцем роботи є Державна установа «Інститут економіки та прогнозування НАН України» за ініціативи та підтримки Представництва Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні та Жіночого енергетичного клубу України (ЖЕКУ), а також за активного сприяння та участі Офісу Урядової уповноваженої з ґендерної політики.

Спікер/-ки:
▪️ Катерина Левченко, Урядова уповноважена з питань гендерної політики (tbc);
▪️ Олександр Дячук, ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАНУ», керівник групи авторів і авторок;
▪️ Ганна Герасименко, Інститут демографії та соціальних досліджень ім. М. В. Птухи НАН України, наукова редакторка дослідження;
▪️ Валентина Белякова, президентка Жіночого енергетичного клубу України, Директорка TIU Canada в Україні.

Модераторка: Оксана Алієва, Фонд ім. Г. Бьолля в Україні

Презентація вдібудеться 13 червня о 12:00 в Український кризовий медіа-центр (вул. Хрещатик, 2).

❗ Вхід вільний, реєстрація за посиланням.

Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/2721368947936997/

Контакти

  • https://www.facebook.com/events/2721368947936997/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.