Чи можуть українські підлітки впливати на зміни: презентація проектів школи «Агенти Змін. Діти»

12-го червня агенти змін з різних регіонів України презентують кращі проекти, які вони втілили у своїх містах та селищах. Підлітки поділяться набутим досвідом, розкажуть про труднощі, з якими стикнулися, поділяться враженнями та новими знаннями.

Запрошуємо на презентацію кращих проектів, реалізованих учасниками Школи «Агенти змін.Діти» -2019!

Що можна робити в 13 років? Ходити до школи, грати комп’ютерні ігри та скролити інстаграм? Наші випускники школи “Агенти Змін.Діти” доводять, що це не межа. В свої 13-16 років вони реалізовують масштабні фестивалі, проводять екскурсії та навіть реставрують стадіони. Тож ми дуже хочемо поділитися з вами ентузіазмом та запалом цих школярів.

12-го червня агенти змін з різних регіонів України презентують кращі проекти, які вони втілили у своїх містах та селищах. Підлітки поділяться набутим досвідом, розкажуть про труднощі, з якими стикнулися, а також поділяться враженнями та новими знаннями після школи.

Що? Презентація кращих проектів, реалізованих учасниками Школи «Агенти змін.Діти» -2019!
Де? м. Київ, Urban Space 500, вул. Бориса Грінченка, 9
Коли? 12 червня 12:00-16:00

Про ці історії можна писати, говорити та надихатися ними. Тож запрошуємо журналістів, активістів та всіх, зацікавлених в темі. Ви дізнаєтесь, що спонукає дітей до дій та бажання реалізовувати в громадах найрізноманітніші ініціативи. Всього школярами було реалізовано 67 мистецьких, соціальних, навчальних та розважальних проекти по всій Україні, від Очакова до Коломиї.

Організатори Школи також поділяться досвідом роботи з дітьми та розкажуть про важливі елементи формування навчальної програми у впровадженні громадянської освіти в Україні.

ПРО ШКОЛУ
Проект “Агенти змін.Діти” - «Підлітки змінюють громади в Україні через громадянську освіту» - це проект з популяризації неформальної громадянської освіти в Україні, який розпочався 1 квітня 2018 року за фінансової підтримки Фонду Демократії ООН (UNDEF), в основі якого масштабування авторської методології Школи з громадянської та волонтерської участі й патріотичного виховання «Агенти змін» Національного Центру (ЮНЕСКО) “Мала академія наук України”, започаткованою Катериною Клюзко у 2015 році.
Проект реалізують: Центр політичних студій та аналітики «Ейдос», Національний Центр «Мала Академія Наук України», Благодійний фонд «Агенти змін», Молодіжна ініціатива «Серце в долоньках» за фінансової підтримки Фонду Демократії ООН (UNDEF) впродовж 2018-2020 років.

Для участі, будь ласка, зареєструйтесь.
Детальніше на сайті: http://eidos.org.ua/?p=10909

Наш сайт: http://agentyzmin.org.ua
Сторінка Школи «Агенти змін» https://www.facebook.com/AgentuZmin/

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.