Відкрита дискусія: Міжсекторальне партнерство заради розбудови миру

В рамках навчальної програми «Суспільна етика  і лідерство» Українська Соціальна Академія проводить  відкриту дискусію про партнерство заради розбудови миру.  

Міжсекторальне партнерство заради розбудови миру

Мета дискусії:  розкриття поняття «розбудови миру» та  обговорення перспектив партнерства між державою, бізнесом, релігійними організаціями і громадянським суспільством.

Говорячи про мир, варто завжди починати з партнерства та співучасті кожного. Як показує опитування U-Report  серед молоді, на питання «Хто в першу чергу має дбати про розбудову миру в Україні?» 60,2% відповіли, що має дбати кожен громадянин та 51 % учасників опитування вважають, що  державні органи відповідальні за розбудову миру в Україні. Проте, на питання про розуміння значення поняття розбудови миру, тільки 26,1% відповіли ствердно, а 67,6% - хочуть допомогти у розбудові миру, але не знають як.

Обговорення відбудеться за участі:

Ігора Коліушко - експерт з публічного права та голова Правління Центру політико-правових реформ, викладач Національного університету «Києво-Могилянська Академія». Має величезний досвід в державному апараті, в тому числі ВРУ, Адміністрації Президента України, державної комісії з проведення адміністративної реформи в Україні, комісій із зміцнення демократії та верховенства права, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

Mychailo Wynnyckyj - викладач з менеджменту управління бізнесом у  Львівській бізнес-школі, викладає на кафедрі соціології НаУКМА, займається консалтингом в галузі управління продажем. Був радником Міністра освіти і науки України, а також головою Національної команди експертів з реформування вищої освіти Еразмус+.

Igor A. Kozlovskyy - кандидат історичних наук, фахівець з релігійних, духовних і психофізичних систем, громадський діяч. Окрім того, старший науковий співробітник Відділення релігієзнавства Інституту філософії ім. Г.С. Сковороди НАН України,  президент Центру релігієзнавчих досліджень та міжнародних духовних стосунків, керівник Міжнародного центру християнсько-мусульманського діалогу і співпраці.

Модеруватиме зустріч – директорка Аналітичного центру УКУ -Oksana Kulakovska.

Українська Соціальна Академія запрошує всіх, хто готовий долучитися до  розбудови миролюбного та відкритого суспільства.

Чекаємо Вас 6 червня (у четвер) за адресою:

вул. Стрілецька, 7/6.

Обговорення триватиме з 19.00 до 21.00.

Вхід вільний, за попередньою реєстрацією:

http://social-academy.tilda.ws/seel

Контакти

  • http://social-academy.com.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.