Опитування молоді від 18 до 35 років на суспільно-політичну тему

ГО «ЙЕС» проводить опитування серед  молоді 18-35 років Дніпропетровської, Донецької та Запорізької областей. Заповнюй анкету, бери участь у розіграші та розповсюджуй серед друзів.

Вітаємо!
Ми - громадська організація “YES” , проводимо опитування молоді від вісімнадяцяти років Запорізької, Донецької та Дніпропетровської областей.

Ми хочемо дізнатись наскільки тобі цікава політика :) Нам дуже-дуже важливі твої відповіді! Тому окрім нашої величезної вдячності за заповнену анкету, ти маєш шанс отримати 300 ГРИВЕНЬ НА СМАЧНУ ВЕЧЕРЮ :)

Посилання на анкету: https://forms.gle/RbUrFBr9vMUNonGp7

Розіграш між всіма учасниками опитування, які відповіли на всі питання, відбудеться наприкінці дослідження (приблизно в кінці червня), і ми рандомно оберемо по одному переможцю з кожної області. З переможцями ми зконтактуємо електронною поштою, тому будьте уважні при введенні вашої адреси електронної пошти.

Ми будемо вдячні за розповсюдження анкети серед друзів та знайомих. Ми гарантуємо, що всі дані є конфіденційними і будуть використані лише в узагальненому вигляді.

Опитування проходить в межах проекту “Голос молоді” , який реалізовується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.