bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Відкриття інтерактивної інсталяції про вимушене #ЖиттяСпочатку – 4 червня, Львів

У Львові відкриється інтерактивна інсталяція «Вмісти своє життя у валізу».

У вівторок, 4 червня 2019, відбудеться відкриття інтерактивної інсталяції «Вмісти своє життя у валізу», яка пропонує жителям Львова зануритись у досвід понад 1,5 млн вимушених переселенців з Криму та Донбасу. Детально продуманий простір з елементами квесту та 360-відео змусить відвідувачів за кілька хвилин символічно пережити раптовий від’їзд, пройти контрольно-пропускний пункт, знайти нове помешкання та зрозуміти, як це – почати #ЖиттяСпочатку.

Запрошуємо представників медіа, громадських організацій та усіх зацікавлених на офіційне відкриття інсталяції.

Коли? Вівторок, 4 червня, 11:00–13:00. Вітальна кава з 10:30.

Де? Львівський палац мистецтв, вул. Коперника, 17

СЕРЕД СПІКЕРІВ:

  • Оксана Яковець, радник Міністерства соціальної політики України з питань ВПО у Львівській області.
  • Алім Умероджа, співзасновник Кримськотатарського культурного центру «Кримський Дім у Львові», керуючий партнер адвокатського бюро.
  • Катерина Богуславська, координаторка проектів у ГО «Інтерньюз-Україна».
  • Дмитро Зінчук, менеджер проектів у ГО «Інтерньюз-Україна».

Перелік спікерів доповнюється.

Реєстрація: http://bit.ly/2wrpflD 

КОНТАКТНІ ОСОБИ:

Дмитро Зінчук, тел. 095 085 1884, dzinchuk@internews.ua

Катерина Богуславська, тел. 093 145 4473, kboguslavska@internews.ua

Facebook-подія: https://www.facebook.com/events/650192345426547/

Після Львова проект буде представлений в Одесі з 11 до 31 липня.

Ініціатива має на меті сприяти подоланню стереотипів та упереджень, що існують стосовно переселенців, а також поглибити взаєморозуміння між жителями різних регіонів України.

Проект реалізується громадською організацією «Інтерньюз-Україна» за підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва Німецького фонду Маршалла.


«Інтерньюз-Україна» – організація з експертизою на ринку медіа, комунікацій, освіти та консалтингу. Працює у трьох напрямах: розвиток медіа, стратегічні комунікації, інформаційна безпека. Непорушні принципи роботи: інновації, професіоналізм, ефективність. Служити українському суспільству – незмінний пріоритет організації з 1996 року.

Чорноморський фонд регіонального співробітництва Німецького фонду Маршалла (BST) вже більше 10 років сприяє зміцненню регіональної співпраці, громадянського суспільства та демократичних принципів у країнах Чорноморського регіону. Діяльність фонду спрямована на побудову довіри між громадянами та державними установами, залучення громадянського суспільства у врегулювання конфліктів та сприяння розвитку регіональних транскордонних зв’язків у громадських, приватних та некомерційних секторах.

Контакти

  • https://internews.ua/opportunity/lviv-valiza-opening
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.