У Львові відкриється інтерактивна інсталяція «Вмісти своє життя у валізу».
У вівторок, 4 червня 2019, відбудеться відкриття інтерактивної інсталяції «Вмісти своє життя у валізу», яка пропонує жителям Львова зануритись у досвід понад 1,5 млн вимушених переселенців з Криму та Донбасу. Детально продуманий простір з елементами квесту та 360-відео змусить відвідувачів за кілька хвилин символічно пережити раптовий від’їзд, пройти контрольно-пропускний пункт, знайти нове помешкання та зрозуміти, як це – почати #ЖиттяСпочатку.
Запрошуємо представників медіа, громадських організацій та усіх зацікавлених на офіційне відкриття інсталяції.
Коли? Вівторок, 4 червня, 11:00–13:00. Вітальна кава з 10:30.
Де? Львівський палац мистецтв, вул. Коперника, 17
СЕРЕД СПІКЕРІВ:
Перелік спікерів доповнюється.
Реєстрація: http://bit.ly/2wrpflD
КОНТАКТНІ ОСОБИ:
Дмитро Зінчук, тел. 095 085 1884, [email protected]
Катерина Богуславська, тел. 093 145 4473, [email protected]
Facebook-подія: https://www.facebook.com/events/650192345426547/
Після Львова проект буде представлений в Одесі з 11 до 31 липня.
Ініціатива має на меті сприяти подоланню стереотипів та упереджень, що існують стосовно переселенців, а також поглибити взаєморозуміння між жителями різних регіонів України.
Проект реалізується громадською організацією «Інтерньюз-Україна» за підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва Німецького фонду Маршалла.
«Інтерньюз-Україна» – організація з експертизою на ринку медіа, комунікацій, освіти та консалтингу. Працює у трьох напрямах: розвиток медіа, стратегічні комунікації, інформаційна безпека. Непорушні принципи роботи: інновації, професіоналізм, ефективність. Служити українському суспільству – незмінний пріоритет організації з 1996 року.
Чорноморський фонд регіонального співробітництва Німецького фонду Маршалла (BST) вже більше 10 років сприяє зміцненню регіональної співпраці, громадянського суспільства та демократичних принципів у країнах Чорноморського регіону. Діяльність фонду спрямована на побудову довіри між громадянами та державними установами, залучення громадянського суспільства у врегулювання конфліктів та сприяння розвитку регіональних транскордонних зв’язків у громадських, приватних та некомерційних секторах.
Коментарі