bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Міні-форум з неформальної освіти

2 червня у м. Дніпро відбудеться міні-форум з неформальної освіти! Водночас відбудеться ярмарка молодіжних громадських організацій, де Ви зможете дізнатися про успішні молодіжні ініціативи у нашій країні та закордоном.

Гадаєш що молодь нічого не вирішує? Дуже хочеш змінити освітній процес у своєму закладі? Ти зможеш зробити це вже за тиждень адже 2 червня разом з іншою активною молоддю та досвідченими менторами ви зможете створити власні рекомендації для закладів освіти всієї Дніпропетровської області, органів місцевого самоврядування та обласної адміністрації, стосовно того, як навчати неформальній освіті та бути почутими.

Нам дуже важливо почуту думку молоді, яка стикається із проблемами щодо впровадження неформальної освіти в нашому регіоні та Україні в цілому. Запропонуйте вирішення своєї проблеми!

А якщо ти не знаєш що таке неформальна освіта, то на данному заході ми про це розкажемо, та надамо тобі можливості для безоплатного саморозвитку та подорожей.

Рекомендації ви будете розробляти разом з представниками Національної молодіжної ради України за підтримки Європейського союзу в рамках проекту «Розвиток сталих моделей молодіжної участі». Тому спільно підготовлені рекомендації будуть безпосередньо надані Дніпропетровській обл раді, та обл адміністрації для їх реалізації на території усіє області. А в майбутньому і по всій Україні, як успішний приклад.

Коли? – 2 червня
О котрій? – 14:00
Де? – будинок MediaProstir, проспект О. Поля, 2

Захід пройде у форматі міні-форуму на якому водночас відбудеться ярмарка молодіжних громадських організацій, де Ви зможете дізнатися про успішні молодіжні ініціативи.

Захід організовується громадською організацією «Молодь Дніпра».
Контакти організаторів:
0972746377, Сергій.
0953543480, Тетяна.

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Учасники будуть забезпечені кава-брейками, обідами та роздатковими матеріалами.

Захід відбувається у рамках адвокаційної кампанії Національної молодіжної ради України, яка отримала фінансування від ЮНІСЕФ та ЄС. Позиції, висловлені у матеріалах, не завжди відображають погляди ЮНІСЕФ та/чи ЄС.

Контакти

  • Контакти організаторів: 0972746377
  • Сергій. 0953543480
  •  Тетяна.
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.