bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Чаювання з Makitra: Що ми можемо зробити, аби волонтери були відповідальними?

Чаювання відбуваються в онлайні, тож всі охочі можуть приєднатися. Мета Чаювання з Makitra - формувати спільноту взаємопідтримки тих, хто щодня має справу з волонтерськими командами і хто прагне якісно розвивати волонтерство.

2 червня заварюй чашку чаю, зручніше вмощуйся біля екрану свого ноутбуку та приєднуйся до Чаювання з Makitra.

З власного досвіду знаємо, що спілкування і взаємообмін знаннями з людьми, які повсякденно працюють із волонтерами/ками, допомагає віднаходити рішення, розширювати свій світогляд і народжувати важливі ідеї.

  • Коли: 2 червня, 11:00-12:30.
  • Де: онлайн.
  • Для участі: зареєструйтеся до 13:00, 1.06 і будьте готові перевіряти вашу електронку частіше :)

Реєстрація тут.

Тема червневого #Чаювання: Що ми можемо зробити, аби волонтери та волонтерки були більш відповідальними?

#Чаювання - це неформальна, щира і чесна розмова. Про те, що турбує і те, що надихає. Будемо знайомитися, обмінюватися власними міркуваннями та досвідом про залучення та взаємодію з волонтерами/ками. І підтримувати одне одного у цій важливій, та нелегкій справі.

Чаюванням ми не прагнемо знайти найкраще рішення, але ми прагнемо розширити картинку світу одне одного. Бо труднощі, з якими кожен та кожна із нас зіштовхується у залученні волонтерів/ок, - спільні, але рішення можуть бути різними.

Розмова буде проходити завдяки платформі, яка дасть можливість не тільки слухати, а й брати активну участь у розмові. Тож до зустрічі за чашкою чаю в нашому спільному віртуальному кафе. 

Контакти

  • https://www.facebook.com/makitra.org/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.