Інтеркультурна зустріч Змінотворців: Лисичанськ 1.0

Приходьте на першу Інтеркультурну Зустріч Змінотворців у Лисичанську!

Зустріч проходитиме у форматі «нетворкінг». Нетворкінг - це неформальні зустрічі для людей з різних сфер зайнятості/культур/статусів тощо, яким цікаво поспілкуватися з іншими; таким чином люди відчувають свою приналежність до громади, знаходять нові знайомства та навіть можливості, можуть знаходити допомогу або допомогти комусь самі, стають більш відкритими та відчувають підтримку.

Хтось знаходить на нетворкінгу майбутнього бізнес-партнера, у когось з’являються спільні ідеї для соціальних проектів, а хтось відкриває для себе галактики інших культур, з якими живе по-сусідству. Гарно проводити час – це головна умова заходу.

Хто може стати учасником?
Стати учасником може кожен, у кого є таке бажання. Зазвичай, ми запрошуємо громадських активістів, менеджерів культури, митців, етнічні групи, соціальні групи, внутрішньо переміщених осіб, ветеранів АТО і всіх всіх кому цікаво поспілкуватися.

Чому це важливо?
Спілкування між людьми з різних культурних середовищ, між незнайомими людьми чи давно знайомими перетворюється на синергію, об’єднує та підсилює наше різноманіття.

Зустріч не має правил, окрім єдиного - ми поважаємо всіх учасників. 

Коли: 17 травня о 13:00
Де: Лисичанський міський краєзнавчий музей (проспект Перемоги, 94).
Вхід вільний.

*Також запрошуємо на Презентація проекту Український Букет Народів. Лисичанськ. На презентації ти зможеш більше дізнатися про проект, взяти участь у дискусії з теми «Міжкультурний діалог та забезпечення дотримання культурних прав громадян та спільнот». Приходь о 12:00 у Лисичанський міський краєзнавчий музей, буде цікаво!

Інноваційний проект «Український Букет Народів - створення Інтеркультурних путівників з залученням громадян України різного соціального та етнічного походження» реалізується у 4 пілотних громадах Запорізької, Луганської, Полтавської та Львівської областей. Проект організовує Молодіжна організація «СТАН» за підтримки Українського культурного фонду. Співорганізатори проекту: Громадська організація «Молодіжна агенція з адвокації ромської культури «АРКА», Громадська організація «Арекет», Громадська організація «Культурний ді@лог», Благодійна організація «Благодійний Фонд «MLT Museum PLUS», Комунальний заклад «Лисичанський міський Палац культури», Громадська організація «Кримська проектно-освітня платформа Q-hub».

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.