Як подолати популізм - презентація дослідження та дискусія

Розмова з економістом Центру економічної стратегії Dariia Mykhailyshyna та економістом VoxUkraine Vitaliy Protsenko про причини популізму у світі та в Україні та сучасний портрет українців.Перемога Space, б. Шевченка, 62, 21.05 о 19:00.

Запрошуємо на відверту та фахову розмову з економістом Центру економічної стратегії Dariia Mykhailyshyna та економістом VoxUkraineVitaliy Protsenko про причини популізму у світі та в Україні та сучасний портрет українців.

Де: Перемога Space, бул. Шевченка, 62, м. Київ
Коли: 21 травня о 19:00
Вхід вільний при попередній реєстрації:
https://docs.google.com/forms/d/1dQ_7hoAh5x4KNYfNeaGs79qxvSEHC1BCduX-mjiU_Ns/

• Чому популізм набрав масштабу та обертів по всьому світу та що є його справжніми каталізаторами?
• Чому ліберальні реформи втрачають довіру та підтримку всі 28 років незалежності України?
• Чи є підтримка популістів проявом недостатнього критичного мислення у громадян чи це символ протесту та інструмент перезавантаження систем?
• Що можна сказати про українське суспільство, спираючись на підтримку різних передвиборчих обіцянок?
• Хто із українців більш схильний підтримувати популізм та як їх переконати підтримати корисні реформи?
• І найголовніше: чи є шанс продовжити економічне відновлення та посилити інституційну стійкість України, незважаючи на зростання популізму?

План події:
19:00-19:10 – реєстрація та вітальна кава
19:10-19:35 – виступ Дарії Михайлишиної, економіста Центру економічної стратегії «Чи варто чекати кінець епохи популізму?» та презентація дослідження популізму в Україні
19:35-20:00 – виступ Віталія Проценко, економіста VoxUkraine «Як вийти з пастки низької довіри, деструктивної політики та слабкого економічного зростання»
20:00-20:45 – Відкрита дискусія «Як подолати популізм та мотивувати українців працювати на економічне зростання?», модератор: Дмитро Яблоновський, заступник директора Центру економічної стратегії
20:45-21:00 – неформальне спілкування та нетворкінг

Кому це має бути цікаво:
• Представникам громадянського суспільства, які хочуть, щоб українці більше підтримували корисні реформи, а довіра до позитивних змін зростала.
• Дослідникам у економіці, соціології, політології та психології, які цікавляться темами популізму, критичного мислення, підтримки ринкових реформ та вивченням українського суспільства.
• Відповідальним громадянам, які хочуть дізнатися, у якому випадку більшість почне підтримувати непопулярні ініціативи.
• Представникам влади та місцевого самоврядування, яким цікаво дізнатися який середньостатистичний портрет громадян, які вимагають зниження тарифів чи виступають за дерегуляцію та ринкову економіку.
• Маркетологам та PR-спеціалістам, які зацікавлені бути в тренді сучасних настроїв в суспільстві, щоб підлаштовувати свої рекламні кампанії.

В рамках заходу буде презентоване дослідження «Як українці ставляться до популістських реформ?», у якому представлений аналіз опитування 2000 респондентів, проведений міжнародною дослідницькою компанією Kantar TNS Ukraine на замовлення Центру економічної стратегії за підтримки Ініціативи з розвитку аналітичних центрів, яку реалізовує Міжнародний фонд “Відродження” у партнерстві з Фондом розвитку аналітичних центрів за фінансової підтримки Embassy of Sweden in Kyiv.

Інформаційний партнер заходу Економічна правда.

Контакти

  • Андрій Федотов
  •  andrii.fedotov@ces.org.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.