bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Фольктранс Open Сall: воркшопи для танцюристів, електронних музикантів та дизайнерів одягу

З 13 по 19 травня 2019 року ІЗОЛЯЦІЯ оголошує воркшопи хореографині та танцюристки з Гамбурга/Берліна - Веронік Ланглотт (Véronique Langlott). Вона буде резиденткою фонду ІЗОЛЯЦІЯ з 1 травня по 15 червня.

Воркшопи стануть експериментальною лабораторією, під час якої учасники познайомляться з німецькими та українськими народними танцями та проаналізують їх танцювальні кроки, музичні структури та костюми. Учасники будуть працювати над абстрагуванням історичного матеріалу народних танців і подивляться, чи можливо об’єднати традиції різних культур в транснаціональний сучасний колаж нашого часу. А також досліджуватимуть, чи можливо об’єднати елементи історичних танців у новій сучасній хореографії, трансформувати традиційні мелодії і ритми народних танців в електронні звукові колажі та ритми, а також об’єднати традиційні фасони й моделі костюмів народних танців з сучасною модою.

Розклад воркшопів:

Воркшоп 1: Танець - 13-15.05.2019
Воркшоп 2: Музика - 17-18.05.2019
Воркшоп 3: Дизайн одягу - 19.05.2019

Щоб стати учасником/учасницею проекту, будь ласка, відправте листа з темою “Воркшоп Фольктранс” на адресу natasha.andrieieva@izolyatsia.org  з наступною інформацією:

  • коротке CV;
  • портфоліо або посилання на роботи;
  • короткий мотиваційний лист.

Для участі у воркшопі необхідне базове знання англійської мови. Участь - безкоштовна.

Заявки приймаються до 10 травня включно.

 

Контакти

  • natasha.andrieieva@izolyatsia.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.