Фестиваль думок 2019 чекає на тебе і твої ідеї

Ідея  Фестивалю думок полягає у обговоренні всіма його учасниками  найважливіших суспільних тем. А для того щоб зрозуміти що найбільше турбує українців  сьогодні, ми запускаємо пошук тематик.

 

Кожен в Україні і саме ти можеш запропонувати  важливу для тебе, твоєї спільноти або міста тему!

Це може бути що завгодно, наприклад, освіта, реформи, організація міського простору чи впровадження законодавчих ініціатив. Або ж можемо дискутувати про фотографію, кіно, спорт, мистецтво, екологію чи щось інше, що турбує тебе прямо зараз.

Красиві і зручні майданчики для дискусій  на свіжому повітрі будуть у твоєму розпорядженні в день фестивалю.

А тепер про головне!

Теми для дискусійної або освітньої локації фестивалю можна пропонувати вже сьогодні. Ти можеш запропонувати себе або знайомого в якості експерта(ки). Ми допоможемо запросити цікавих людей із запропонованої тобою теми в якості співдоповідача чи опонента, а також знайти модератора(ку) і створити комфортну атмосферу для дискусії. Для цього потрібно заповнити анкету тут .

Теми приймаються до 9 червня включно. Далі на нас чекає непростий відбір і з тими чиї теми будуть найактуальніші та найцікавіші, організатори за два місяці до Фестивалю підготують повноцінні дискусії. А для того, щоб дізнатись які теми будуть відібрані для програми фестивалю, стежте в анонсах на сайті БФ “Восток-СОС” або на сторінці заходу в фейсбуці: Фестиваль думок 2019

Якщо ти хочеш приєднатися до команди організаторів та отримати досвід створення таких івентів, раді будемо бачити тебе в якості волонтера(ки) фестивалю. Подати заявку можна тут.

Ми зв’яжемось з тобою за місяць до Фесту

Інформація про сам фестиваль:

Фестиваль думок - 2019 відбудеться 7 вересня в місті Сєвєродонецьк, Луганської області. В день Фесту буде велика кількість дискусій на суспільно важливі теми за участі цікавих спікерів – лідерів думок, які можуть розповісти про свої теми, підтримати дискусію з опонентами або людьми які симпатизують цій тематиці, а всі охочі можуть прийняти участь у дискусіях і звичайно ж побудувати нові плани, знайти цікаві контакти і можливо трішки змінити світ. А ще можна почути надихаючі виступи, обмінятися думками з суспільно-політичних питань, отримати нові знання і свіжі ідеї, взяти участь в семінарах.

В день фестивалю плануємо створити з Сєвєродонецька – центр культурного життя сходу України. Але не єдиними дискусіями так би мовити)), а й майстер-класами, перформансами, великою дитячою локацією, музичним концертом, кінопоказом.

Більше про формат Фестивалю думок:

Фестиваль це креативний досвід країн Скандинавії та Балтії для обміну думками, який з’явився в той момент, коли інтернет і ТВ-майданчики вичерпали себе і людям знов стало потрібно спілкуватися в реальності, бачити один одного. З досвідом Фестивалю думок в Естонії можна ознайомитися на сайті фестивалю - https://www.arvamusfestival.ee/ru/

Перший в Україні фестиваль думок пройшов в 2017 році в Сєвєродонецьку. Про те як це було можна прочитати тут 

А про Фестиваль думок 2018 тут.

Слідкуйте за новинами фестивалю в Facebook https://www.facebook.com/events/235139940683613/

Контакти для зв’язку: julia.kishenko@vostok-sos.org, (099) 078-46-66

Організатори «Фестивалю думок» Благодійний фонд «Восток -SOS» та естонська організація MTÜ Mondo. Інформаційний партнер фестивалю ресурсний центр ГУРТ та генеральний інформаційний партнер UA: Донбас.

Фестиваль думок відкритий для нових і важливих партнерств.

Проект частково фінансується Міністерством закордонних справ Естонії.

 

Контакти

  • julia.kishenko@vostok-sos.org
  • (099) 078-46-66
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.