bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Відкрита лекція Наталі Крестовської в Херсоні

Наталя Крестовська – український науковець, доктор юридичних наук, кандидат історичних наук, відома ювеналістка, професорка кафедри загальнотеоретичної юриспруденції Національного університету «Одеська юридична академія», професорка і завідувачка кафедри теорії та історії держави та права Міжнародного гуманіторного університету, медіатор, членкиня Української академії медіації.

Лекція відбудеться у залі OpenSpace креативного простору HUBWAY, що знаходиться в м. Херсон, вулиця Перекопська, 151/4.

Участь у заході безкоштовна. Через обмеженість місць, попередня реєстрації охочих взяти участь у відкритій лекції є обов’язковою. Реєстрація доступна за посиланням: https://goo.gl/forms/tSBNcOZBgAORoCjk2

З інших питань щодо заходу, контактуйте будь ласка з нами через електронну пошту: office@rdo.org.ua чи за тел.: +38(093)-404-66-08 або +38(048)788-83-84

Ця лекція реалізовується у рамках проекту «Шкільна медіація та діалог: стратегії для молодого покоління миротворців в Україні», який імплементується командою громадської організації Офіс Регіонального Розвитку спільно з Kinderhilfswerk ChildFund Deutschland за фінансової підтримки Auswärtiges Amt.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.